Kipro sala

Automobilio nuoma Kipre


Keliavimas nuomotu automobiliu Kipre – turbūt patogiausias, bet tuo pačiu ir brangiausias būdas pamatyti salą. Kartu tai ir laisvė važiuoti kur nori bei kada nori. Sala tebegarsėja gana žema vairavimo kultūrą, todėl važiuojant rekomenduojama būti atidiems, aklai nepasitikėti kelio ženklais (kurių vietomis netgi trūksta), net važiuojant pagrindiniu keliu sankryžoje atidžiai apsidairyti. Gana populiaru tarp vietinių naudoti garsinį signalą įvairiomis progomis, tad jį išgirdę negalvokite, jog įvyko kažkas ypatingo ar padarėte kažką ne taip. Vienas svarbiausių punktų, kurio reikia neužmiršti – eismas Kipre vyksta kairiąja kelio puse. Neįpratusiems iš pradžių gali būti sunkoka.

Automobilį galima išsinuomoti įvairiuose Kipro miestuose ir įvairiose vietose. Populiariausias variantas – pasiimti automobilį tiesiog oro uoste. Kaip ir daugelyje pasaulio šalių, pasiėmę automobilį jį galite grąžinti kitoje vietoje ar net kitame mieste. Iš anksto rezervuodami automobilį, galite užsisakyti jo pristatymą į jums patogią vietą. Automobilį pasiimate ir grąžinate pilnu baku degalų, jei yra trūkumas, teks sumokėti skirtumą. Kaip įprastą, automobiliai yra apdrausti tiek nuo avarijų, tiek ir nuo vagysčių.Automobilių nuomos kaina labai priklauso nuo laikotarpio. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojatės – tuo mažiau už dieną sumokėsite. Kai kurios automobilių nuomos agentūros automobilius nuomoja tik 6 ir daugiau parų. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui, paros mokestis sieks nuo 80 lt už nedidelį ekonomišką automobilį, tuo tarpu automobilį imant tik 1-3 dienoms, jis kainuos maždaug nuo 100 – 120 lt už parą. Sutaupyti galima nuomojantis iš anksto internetu, kai kurios įmonės taip siūlo iki 20 procentų nuolaidą.

Kai kurios įmonės suteikia teisę automobilį vairuoti antram vairuotojui nemokamai, kitos ima papildomą nedidelį ( 15-25 litai už parą) mokestį. Papildomai taip pat galite išsinuomoti vaiko ar kūdikio kėdutę, automobilinę navigaciją. Taip pat galite apsidrausti nuo nedidelių automobilio įbrėžimų ar įlenkimų.

Reklama: sodybos nuomaPafoso orų prognozėLėktuvų bilietai
Pigūs skrydžiai
Farming simulator 2015 mods
http://www.etours.lt/aviabilietai/
Automobilių nuoma Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje
Darbų skelbimas
Plastinės operacijos
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Kontaktai      Kontikis.lt-savarankiškos kelionės po Europą
© Visos teisės saugomos