Kipro sala

Nemokama viešbučių rezervacija Kipre


Booking.com

5 pigiausi ir populiariausi viešbučiai Kipre


Kipras - ne veltui populiari atostogų kryptis. Viena to priežasčių - pigi nakvynė šioje šalyje. Savaitės poilsis viešbutyje Kipre daugeliui atvejų kainuos pigiau, nei panašaus lygio gyvenimas tą patį laikotarpį Palangoje. Ypač žiemos sezonu ši taisyklė puikiai pasitvirtina. Net ir Pafose, populiariausiame mieste Kipre, viešbučiai išties pigūs. Dviviečio kambario savaitei galite tikėtis už maždaug 150-200 eurų, ir čia tikrai nebus pats pigiausias variantas, kažkur miesto pakraštyje. Keliaujant į Kiprą, geriausia viešbutį rezervuotis iš anksto - taip iš anksto užsitikrinsite sau gyvenamąjį plotą ir nemokėsite komisinių mokesčių agentūroms.

Galatia’s Court viešbutis yra nutolęs nuo Pafoso centro vos per vieną kilometrą – tai tik 10 – 15 minučių pasivaikščiojimo pėsčiomis. Artimiausi restoranai ir prekybos centrai – vos už pusės kilometro. Pro viešbučio langus matyti jūros ar sodo vaizdus. Viduje patogu – kondicionerius, svetainė, taip pat yra galimybė pačiam gamintis maistą, siūloma naudotis nemokamu Wi-fi, nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Šio viešbučio kainos dviem žmonėms už vieną naktį prasideda nuo 29 eurų, viešbučio vertinimas – 8.1/10. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Galatia viešbučio kambarys

Zoe‘s Court viešbutis įsikūręs per 1 kilometrą nuo miesto centro, 1,5 kilometro – iki paplūdimio. Pro langus – matomi Kipro kalnai. Viešbutyje galima rasti kondicionierius, virykles, šaldytuvus, skalbimo mašinas, televizorius. Netoliese, už kelių kilometrų yra Koralų įlanka, Pafoso Kato rajonas. Šalia viešbučio galima nemokamai pasistatyti automobilį. Kainos už dvivietį kambarį sezonu metu – nuo 30 eurų už naktį, viešbučio vertinimas – 8.9/10. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Zoe viešbučio kambarys

Valentinos House viešbutis apartamentai gali pasigirti tuo, jog yra netoli garsiųjų Karalių kapų – Thombs of the Kings, iki jų – 20 minučių kelio pėsčiomis. Taip pat, viešbutis nutolęs vos per 400 metrų nuo Pafoso parko. Viešbutyje siūloma apsilankyti bendrose patalpose su virtuve, vonios kambariai – privatūs. Netoliese yra keli lankytini objektai. Nakvynė dviem žmonėms – nuo 30 eurų už naktį, viešbutis vertinamas gerai, minusai – gana toli nuo miesto centro. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Valentinos viešbučio kambarys

Pagona Holiday viešbutis turi baseiną ir nuo jūros nutolęs vos per 400 metrų. Kambariuose yra balkonai ir virtuvėlės, kur galima gamintis maistą. Stovėjimo aikštelė šalia viešbučio – nemokama. Viešbutyje yra galimybė išsimaudyti sūkurinėje vonioje ar degintis šalia baseino, beskanaujant šalia esančio baro gėrimus. Kaina 2 žmonėms už naktį – nuo 30 eurų sezono metu, vertinimas – 7.7/10. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Pagona viešbučio kambarysAnastasia Holiday viešbutis yra tik už 100 (!) metrų nuo paplūdimio. Viešbutis siūlomą išsimaudyti baseine, šalia kurio esančiame bare galima atsigaivinti įvairiais gėrimais ar restorane paskanauti vietinių valgių. Pro kambarių langus matyti baseinas, kambariuose – oro kondicionieriai ir Wi-fi. Viešbutis nutolęs nuo Pafoso per 6 kilometrus. Kaina už naktį dviem žmonėms sezono metu – nuo 35 eurų. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Anastasia viešbučio kambarys


Nemokama viešbučių rezervacija Kipre


Booking.com

Siūlome rezervuoti viešbutį per populiariausią viešbučių rezervavimo sistemą pasaulyje - Booking.com. Įvedę į paieškos laukelį norimą miestą, kelionės datas, gausite įvairius viešbučių pasiūlymus, kuriuos galėsite išsirūšiuoti pagal kainą, vietą, viešbučiui suteiktų žvaigždučių skaičių bei kitus parametrus. Išsirinkę viešbutį galite čia pat jį nemokamai rezervuoti. Apmokėjimas paprastai vyksta jau nuvykus į vietą, kuomet pamatote kur gyvensite. Ir jokių rezervacijos mokesčių, užstato bei komisinių mokesčių kelionių agentūroms. Neretai netgi būna taip, kad užsakyti viešbutį iš anksto per Booking.com yra pigiau nei jau derantis dėl nakvynės gyvai, nuvykus į vietą.

Reklama: Marijampolėje DarbasPafoso orų prognozė


Lėktuvų bilietai
Pigūs skrydžiai
Farming simulator 2015 mods
http://www.etours.lt/aviabilietai/
Automobilių nuoma Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje
Darbų skelbimas
Plastinės operacijos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Kontaktai      Kontikis.lt-savarankiškos kelionės po Europą
© Visos teisės saugomos